کلاسیک – روکش چوب

kabinetikaraj     +989354671933      +989124671933@
کابینت روکش چوب

انتخاب برترین مدل با شما ، تولید آن باما

کابینت روکش چوب یا پرسی

میتولن گفت یکی از گران ترین و لاکچری ترین انواع کابینت کار کلاسیک روکشی است

تفاوت این کابینت با ممبران در روکش آن ااست

در کابینت روکش چوب از چوب های طبیعی مانند ملچ ، افرا ، بلوط، نارون و … برای استفاده از روکش روی mdf استفاده میگردد.

همانطور که در تصاویر رو به رو میبینید شرایط استفاده ایز این کابینت ها بستگی به میزان پر کار بودن یا کم کار بودن متفاوت خواهد بود و با کمترین میزان کار روی هر کابینت بیشترین نما هم به دست میآید.

این کابینت ها حتما نیاز به رنگ دارد ، رنگهایی چون پلی استر ، پلی اورتان و پوششی اکرلیک و … در این مدل ها استفاده میگردد

دنه کابینت روکش چوب از ورق ام دی اف سفید یا رنگی ساخته می شود. جنس دربهای این کابینت ورق ام دی اف خام ایرانی یا خارجی می باشد که یک لایه روکش یک میلی متری چوب طبیعی بر پشت و روی ان توسط دستگاه پرس می شود. ورق ها پس از حکاکی توسط دستگاه cnc رنگ کاری می شود. لازم به ذکر است ورق هایی که روکش انها تنها یک طرف است در هنگام ابزار خوردن توسط دستگاه cnc تاب بر می دارند. پس توصیه می شود حتما از ورق های دو رو روکش استفاده گردد.

در واقع کابینت روکش چوب جز دسته بندی کابینت های کلاسیک قرار دارد و این امر به جهت وجود ستون های منبت کاری شده، تاج و زیر چراغ ابزار خورده در کنار درب کابینت های حکاکی شده که دارای نقوش برجسته و فرورفته زیبایی هستند که همه و همه نشانه های کلاسیک بودن این مدل کابینت می باشد. اما امروزه برخی از همکاران به جهت پایین آوردن قیمت این مدل کابینت اقدام به حذف ستون های منبت کاری شده از این مدل کرده اند و آن را به اسم کابینت روکشچوب مدرن به فروش می رسانند.

کابینت قسطی در کرج بدون پیش پرداخت
کابینت قسطی در کرج بدون پیش پرداخت